SANKTUARIA WARMII PL/18/1/234

GIETRZWAŁD – STOCZEK KLASZTORNY – ŚWIĘTA LIPKA

 

Termin: 15-16 września 2018 (2 dni)
Cena: 245 PLN

1 dzień – sobota, 15 września

WARSZAWA – GIETRZWAŁD

•    Wyjazd sprzed kościoła przy ul. Św. Bonifacego 9 na Stegnach we wczesnych godzinach rannych; przejazd do Gietrzwałdu
•    Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Msza Święta.
•    Obiadokolacja i nocleg w Domu Pielgrzyma w Gietrzwałdzie.
•    Apel maryjny w Sanktuarium.

2 dzień – niedziela, 16 września

GIETRZWAŁD – STOCZEK KLASZTORNY – ŚWIĘTA LIPKA – WARSZAWA

•    Po śniadaniu przejazd do Stoczka Klasztornego (Warmińskiego).
•    Msza Święta w Sanktuarium Matki Pokoju w Stoczku, zwiedzanie celi więziennej Prymasa Tysiąclecia, spacer po ogrodzie zakonnym.
•    Przejazd do Sanktuarium w Świętej Lipce i zwiedzanie bazyliki Nawiedzenia NMP.
•    Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.


Program obejmuje:

• przejazd komfortowym autokarem
• opiekę pilota
• zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Gietrzwałdzie (pokoje 3,4-osobowe)
• wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
• opiekę duszpasterską (codzienna Msza Św.)
• ubezpieczenie KL i NNW

 

I wpłata: przy zapisie - 75 PLN                II wpłata: do dnia 14.08.2018 r. - 170 PLN

  

Uwaga!

Przesłanie elektronicznej Karty zgłoszenia udziału w pielgrzymce oznacza akceptację Ogólnych warunków uczestnictwa w pielgrzymkach i imprezach turystycznych czytaj tutaj, organizowanych przez MARIANUM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów niniejszej umowy.

 

Całkowity dochód z pielgrzymek przeznaczony jest na wsparcie misji mariańskich
Ain KaremAkko (Akka)AkwizgranAlcobacaAljustrelAmsterdamAndrzejewoAnkaraAntiochia PizydyjskaArsAsyżAvignonBalsamaoBanneuxBatalhaBazylika Cudu Rozmnożenia Chleba i RybBazylika Santa Maria MaggioreBazylika św. Jana na LateranieBazylika św. Pawła za MuramiBazylika św. PiotraBelgiaBerlinBetaniaBiałystokBragaBrukselaBydgoszczCarcassonneCastel GandolfoCezarea Filipowa (Banias)Cezarea NadmorskaChocimCoimbraCuernavacaCzechyCzernaCzerwińskCzęstochowaCzortkówDuklaEfezEmmausFatimaGalileaGdańskGietrzwałdGoźlinGóra BłogosławieństwGóra KuszeniaGóra MojżeszaGóra Oliwna – Góra TaborGórskGrota EliaszaGuadelupeHajfaHulaJaffaJardenitJaszczurówkaJerozolimaJerychoJezioro Galilejskie tj. GenezaretKafarnaumKalwaria PacławskaKalwaria ZebrzydowskaKamieniec PodolskiKana GalilejskaKapadocja – Kaplica SykstyńskaKatakumby Świętego KalikstaKazimierz DolnyKevelaerKigali KlembówKoloniaKomańcza – Konya (Ikonium) – Kościół Kazania na GórzeKościół Prymatu PiotraKościół Rozesłania Apostołów („Domus Galilaeae”)Kowno Kraków ŁagiewnikiKraków MogiłaKrzemieniecLa SaletteLancianoLaodycea – Lawra PoczajowskaLeżajskLisieuxLitwa (Ostra Brama - Wilno)LizbonaLoretoLourdes –  ŁomżaLudźmierz  – ManopelloMariampolMariankiMassadaMiletMonrealeMonte CassinoMonte San AngeloMont-Saint-MichelMuzea WatykańskieMuzeum Yad Vashem NazareNazaretNeversNiepokalanówOboryOkopy św. TrójcyOleskoOrawkaOstrówekParay-le-MonialParyżPelplinPergamon (Bergama) PłockPoczajówPodegrodziePortoPragaPueblaPustynia NegewQumran Remera RuhondoRóżanystokRwanda (Kibeho)RywałdSan Giovanni RotondoSantaremSantiago de CompostelaSintraSkała PodolskaSokółkaStambułStary SączStoczek WarmińskiStudzienicznaSuchowolaSupraślSwarzewoSykomora ZacheuszaSynagoga Grobu DawidaSzawleŚwięta LipkaŚwięta WodaTabghaTaorminaTarsTomarToruńToursTrembowlaTrojaTrokiTurcjaTyberiadaUkraina (Lwów)ValinhosWadowiceWatykanWejherowoWesterplatteWieczernik i Bazylika Zaśnięcia NMPWigryWłocławekZakopaneZakopane CyrhlaZakroczymZbarażZiemia ŚwiętaZuzelaŻółkiew